İçeriğe atla

Vaillant Kombi Teknik Servisi

Hizmet Kategorilerimiz

Vaillant kombi servisi olarak tüm istanbul avrupa yakasında siz değerli tüketicilerimize kaliteli hizmet sunabilmek adına profesyonel kadromuz ile kusursuz hizmet sağlamaktayız.

Vaillant kombi bakımları – Vaillant kombi arıza işlemleri uzman kadromuz ile aynı gün yapılmaktadır.

Vaillant Kombi Teknik Servisi

vaillant-logo

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz kombi cihazlarınızın yılda 1 kez bakımını yaptırmayı lütfen unutmayınız. Aksi takdirde ileri dönük arızaya sebep olacaktır.

Kombi cihazları kendi aralarında 2 sınıfa ayrılmaktadırlar Yoğuşmalı Kombi Cihazları – Hermatik Kombi Cihazları olarak.

Vaillant ülkemiz genelinde en çok kullanılan markalardan biridir. Vaillant markasının hizmetlerini sunmak da öyle kolay bir durum değildir. Fakat Vaillant Servisi bu görevi üstlenerek yıllardır en iyi en mükemmel hizmetlerini tüketici huzurlarına kadar taşımaktadır. Teknik açıdan en iyi hizmetleri sunuyor olmanın verdiği gurur ile de çalışmalarını yine geliştirerek tüketici karşısına geçmektedir. Vaillant Kombi Servisi her anlamda kombi sorunlarınızı çözümleyecektir.
Firmamızın amacı her daim en iyi olabilmek, tüketicilerine her anlamda güven verebilmek, her açıdan seçilebilmek, güvenle anımsana bilmek ve her bir sorunda aranabilmektir.

Bu nedenle de görevlerinin bilincinde olarak hareket etmekte çalışmalarına da bu açıdan yön vermektedir. En önemlisi de görevini başarılı bir şekilde tamamlayarak tüketicilerinin her birine beklediği huzur ve mutluluğu yaşattırmaktadır. Belki de bu yüzdendir ki hiçbir tüketici seçimlerinde pişmanlığı yaşamamış aksine memnuniyeti kendine ilke edinmiştir. Çünkü artık her bir sorununda arayabileceği yardımlar alabileceği, huzura ulaşabileceği ve her açıdan beklediği konforu yaşayabileceği bir firma vardır. Vaillant Servisi işte bu sebeple kendimizle aynı zamanda bünyemizde çalıştırdığımız ekibimizle gurur duymaktayız.

Vaillant Teknik Servis

Sizleri yine mağdur etmemek adına elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Tek isteğimiz ise bizlere güvenmeniz bizleri bu anlamla tercih ederek yakınlarınıza da bizleri tavsiye edebilmenizdir. Bunun için de aslında elimizden ne gelirse yapmaya hazır bulunuyor siz değerli tüketicilerimizi hiçbir zaman sorunlarla karşı karşıya bırakmıyoruz. Hedefimiz ise gittiğimiz her bir adresten başarılı sonuçlarımızla çıkabilmek ve tüketicilerimizin yüzlerindeki gülümsemelere sebep olabilmektir.
İşte bu yüzden de Vaillant Kombi alanında beklenilenin de üstünde hizmetler sunuyor tüketicilerimiz bizleri seçerek memnuniyeti yaşasın diye ne gerekirse yapıyoruz. Bizleri tercih edin zaten farkı sizler de görerek yaşayacaksınız. Sorunlarınız son bulmuş, bir daha aynı sorun tekrarlanmamış her zaman huzur ve konfor sizlerle olacak… İşte bu yüzden de diyoruz ki Vaillant kombi sorunu yaşamak yerine seçimlerinizi bizlerden yana kullanın her zaman rahatlığı yaşayan sizler olun…

Vaillant Kombi Bakımı

Evinizde veya işyeri ofisinizde kullanmakta olduğunuz kombi cihazınızın yılda bir kez bakıma ihtiyaç olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılmayan kombi cihazları çalışma bakımından performanstan düşmekte gerek elektrik gerekse gaz sarfiyatını iyice yükseltmektedir. İşte bu yüzden tüketicilerimize önemle kombi bakımını yaptırmalarını söylüyoruz.

Peki Vaillant kombi bakımını servis nasıl yapıyor ? işte bu sorunun cevabı oldukça basittir. Kombi cihazının tüm kapakları sökülerek yanma odası tozları ilk olarak temizlenir, tesisat suyu boşaltılarak genleşme tankı havası kontrol edilerek eksik ise tamamlanır. Daha sonrasında filitreler değiştirilerek fan motoru ve hortumlar tüm gözenekler iyice temizlenip toparlanmaya başlanır. Daha sonrasında yağlanması ve temizlenmesi gereken parçalar bakım yapılarak cihaz toparlanıp teste alınır. İleri dönük arızaya sebep olacak parçalar iyice gözden geçirilir.

Yukarıda saydığımız kombi bakım aşamalarından sadece bir kaç tanesidir. Daha detaylı bilgiyi müşteri hizmetlerimizden alabilirsiniz.

beko-kombi-petek-temizligi

Vaillant Kombi Petek ve Radyatör Temizliği

Vaillant Kombi Petek temizliği servisi ; Kullanım yılına bağlı olarak kullanılan suyun niteliklerine, sıcaklığı ve oksijene bağlı olarak, kapalı devre ısıtma sistemleri içerisinde kireç, kışır, tortu , balçık ve çamurlaşma olur, özellikle çamurlaşma yerden ısıtma sistemlerinde daha sık olarak görülür. Ortaya çıkan bu maddeler, ısıtma sistemlerinde, ısınma sorunlarına, iyi ısınamama ve pahalı ısınma sorunlarına neden olurlar. Oluşumların ısıtma sisteminde meydana getirdiği olumsuzluklar; – Isı sirkülasyonunun tam olarak yapamamasından kaynaklanan ısı sorunları meydana gelmektedir petek temizlemeşirketimiz bu tür sorunlara teknolojik çözüm sunmaktadır .

  •  Peteklerde ısının her yere aynı verimle dağılamaması, özellikle peteklerin alt kısmında oluşan tortular nedeni ile alt tarafların ısınmaması ve bazı radyatörlerin hiç ısınmaması gibi sorunlar gözlemlenmiştir .
  •  Yerden ısıtma sistemlerinde çamurlaşma ve tortulaşma nedeni ile, tıkalı boruların geçtiği alanlarda ısınmama sorunları.
  •  Tesisat ve peteklerde oluşan kirliliğin kombiye taşınması sonucunda, pompa ve eşanjör sorunlarının yaşanması .
  •  Kireç ve tıkanma nedeni ile eşanjörün istenilen sıcak suyu üretememesi.
  •  Kir ve tortu nedeni ile, kombinin 2-3 dakika zarfında yüksek dereceye ulaşıp kendini kapatması sonucu sirkülasyonun yapılamaması.
  •  Sistemin çürümesi, yerden ısıtma borularında çatlakların oluşması.

Sonuç : Büyük enerji maliyetleri, tamir masrafları ve ısınma sorunları.

Çözüm : İlk önce ısıtma sistemlerinin, kesinlikle hiçbir metale zararı dokunmayan, KOMBİ VE SİSTEM TEMİZLEME KİMYASALIMIZ ile peteklerin temizlenmesi sonra SİSTEM KORUMA KİMYASALLARIMIZ ile sistemin muhafazaya alınması.

Sonuç : İlk günkü gibi sistemin çalışma performansına gelmesi , çalışma yılının uzaması ve akar yakıt tasarrufu.

vaillant-kombi-servisi-istanbul

Vaillant Kombi Servisi Çağırmadan Önce Yapılacaklar !

Vaillant kombi arızalarında kullanıcılarımızın bazıları servis yardımı almak ister bazıları da kendinin yapabileceği işlemler var mıdır araştırmak ister. Vaillant kombide her arıza durumunda servisi aramak gerekmez. Bazen servis öncesi birkaç işlem uygulandığında da sorun çözümlenebilmektedir. Bizler de servis öncesi yapılacaklar bilgisini sizlere sunacağız.

Vaillant kombiniz diyelim ki arızalandı ne sıcak su veriyor ne de petekleri ısıtıyor… Bu durumda ilk başta ocağınıza bakın. Ocağınızda da çalışma performansı yok ise bu durumda bilin ki dairenizde gaz yok. Direk kapının dışında yer alan gaz vanasına bakın. Gaz vanası K(kapalı) tarafta ise A (açık) tarafa alın. Ya da boru ile aynı hizada olmasını sağlayın. Zaten açık durumda ve dairede ocakla beraber Vaillant kombi de çalışmıyorsa bu durumda doğalgaz çalışması da olabilir faturanızı ödemede geciktiyseniz kesinti de olabilir.

Bu konudaki bilgi ve yardımları doğalgaz firmasından almanız gerekir. Eğer ocağınızın çalışmasında herhangi bir sorun yok Vaillant kombi çalışmıyor durumda ise sorun tamamen kombi ile alakalıdır. Bu durumda da kombi su olmadan çalışmaz düşüncesi ile su barına bakın. Bar değeri düşük olduğunda yükseltin, yüksek olduğunda ise hemen kalorifer havasını alarak düşürün. Normal bar değeri gösteriyor ya da bu işlemleri yapmanıza rağmen düzelme olmuyor ise son işlem olan cihazı resetleme uygulamasını yapın.

Beko Kombi Servis Hizmetlerimiz 

Kombi ServisiVaillant Kombi Servisi
Tüm Vaillant Cihazlarına 7/24 Acil Servis
Vaillant Kombi Servisi olarak; bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerinin tamamında sizlere bir telefon kadar yakınız.
Kombi BakımıVaillant Kombi Bakımı
Sorunsuz Kombiler İçin İtinalı Bakım

Kombilerinizin sorunsuz çalışması için bakımlarını itina ile yapıyoruz. Kış gelmeden kombilerinize muhakkak bakım yaptırmanızı ve bakım yaptıracağınız servisleri iyi seçmenizi tavsiye ederiz.
Kombi ArızaVaillant Kombi Arıza
Tüm Kombi Arıza Tamirlerimizde 1 Yıl Garanti

Vaillant Kombi arıza tamiri için bizi arayabilir, İstanbul Avrupa yakasıdaki bütün semtler için teknik destek isteyebilirsiniz. Tamir ettiğimiz vaillant kombi cihazları firmamızın 1 yıl garantisi altındadır.
Petek BakımıVaillant Kombi Petek Bakımı
2 Saatte Tüm Petekleriniz Tertemiz

Peteklerinizi sökmeden, evinizi veya işyerinizi kirletmeden, kimyasal ilaç ile tüm tesisatınızı önce ön yıkama, sonrasında ise kimyasal solüsyonun sisteminizde bekletilmesi ile tüm sisteminizi temizliyoruz.

Vaillant Kombi Servis Telefonu : 0850 304 63 78

Google Dost Siteler

Temizlik Şirketi | Temizlik Şirketleri | Boya Badana Ustası | Düğün Arabası Kiralama | Cafe Pos Makinesi | Petshop Mağazası | Kombi Yedek Parça |Kombi Servisi | Klima Servisi | Demirdöküm Vip Servisi | İlan Ekle | Kombi Petek Temizliği |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir